top of page

GİZLİLİK VE İADE POLİTİKALARIMIZ

GİZLİLİK İLKELERİMİZ

www.toptanfiyatinakuruyemis.com internet sitesi gizlilik ilkeleridir.

Bu gizlilik ilkeleri “www.toptanfiyatinakuruyemis.com”tarafından, www.toptanfiyatinakuruyemis.com'un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.toptanfiyatinakuruyemis.com web sitesi gizlilik ilkelerini ve web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve ayni reklamların art arda görülmesinin engellenmesi için cookielerden yararlanılmaktadır. Cookielerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır. 18 yaşından küçüklerin, www.toptanfiyatinakuruyemis.com web sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından “www.toptanfiyatinakuruyemis.com” sorumlu tutulamaz.

Sitemizin kayıt formunda, kullanıcılarımız iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, mail adresi… gibi) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini üyelerimize, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanılır. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılır ve kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla paylaşılır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilir. Alınan finansal bilgiler, satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılır. Kişiye özel bilgiler, kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanarak istenilen tüm durumlarda da kullanılır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılır. Kullanıcı bilgileriniz gizli tutulup 3. Şahıslarla paylaşımı yapılmayacaktır.

İADE POLİTİKAMIZ

Siparişleriniz size gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilir. Gönderileriniz sevkiyat sigortalı olarak size ulaşır. Teslimat anında ürünlerinizin ambalajında/ambalajlarında herhangi bir yırtılma, bozulma, tahribat veya benzeri sorun görürseniz ürünü/ürünleri teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.
                        Ürün Teslimatı
Siparişiniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilir ve ortalama 3-5 iş günü içerisinde kargo ile tarafınıza teslimatı gerçekleştirilir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
* İadeler ürün sipariş tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde yapılmalıdır.
* İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalaj ile birlikte yapılmalıdır.
* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
* İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte orijinal faturasını (sizdeki bütün kopyaları ile) tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Ayrıca bize iade sebebini içeren bir mesaj göndermenizi rica ederiz.

» İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılır?

Öncelikle tarafımıza ulaşan ürünün/ürünlerin iade şartlarına uygunluğunun kontrol edilmesi için işleme alınır. Uygunluk kontrolünün ardından geri ödemenin hesabınıza yansıma süresi bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kart ile yapılan ödemelerin para iadeleri en geç 30 iş günü içerisinde hesabınıza yansırken, havale ile yapılan ödemelerin para iadeleri en geç 5 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

Payment Methods

ÖDEME METOTLARI

ÖDEMELERİNİZ KREDİ KARTI VE BANKA KARTLARINIZDAN PAYTR ALTYAPISIYLA GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE ALINMAKTADIR.İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ ÇEVRİMDIŞI ÖDEME METODLARIYLA ÖDEMELERİNİ YAPABİLİRLER.

bottom of page